IFT Home Mobile Background
İnovasyon,
Finans,
Teknoloji,
stick
Değişmeyen Tutkular,
Çağdaş Fikirler.
stick
IFT Intro Background
Biz Kimiz?
Her şey değişiyor, bizse değiştiriyoruz. IFT, gençlerin, genç fikirlerle kurduğu bir yazılım şirketidir. Burada, dünün tecrübe ve birikimini yarının vizyonuyla birleştiriyoruz. Biz inovasyon, finans ve teknolojiyiz. Yani geleceği inşaa edenleriz.
mission
Misyonumuz
Blockchain başta olmak üzere yazılım ve veri işleme hizmetleri sunuyoruz. Çağın FinTek ve bilişim ihtiyaçlarına hızlı ve modern çözümler getiriyoruz. Danışanlarımızı inovasyonla yapılandırıp geliştiriyoruz.
vision
Vizyonumuz
Teknolojiye demokratik bir yaklaşım getirmek istiyoruz. Güven, ve merkeziyetsizlik prensiplerine dayanan bir gelecek tasarlıyoruz. Kişisel gizliliği korurken erişilebilirliği arttırmayı, verinin potansiyelini ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Daha yaşanılası bir dünya için bir inovasyon devrimi başlatıyoruz.
diamond
Değerlerimiz
IFT’de en büyük önceliğimiz özgürlüklerimizdir. Tüm renkleri görmeyi ve tüm sesleri duymayı önemsiyoruz. Burada, tartışmalardan kaçmıyoruz. Aksine, üzerine çok tartışılacak fikirler geliştiriyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyoruz ve yılmadan üretiyoruz. Çünkü biz en çok onurlu bir geleceğe değer veriyoruz.
Hizmetlerimiz
img
Masaüstü ve Web Tabanlı Uygulamalar
Estetik tasarım ve yüksek hızlı altyapı ile hem masa üstü hem de web tabanlı uygulamalarını kullanıma açabilirsiniz. Erişilebilirliğinizi arttırırken uygulamalarınızın kullanım kolaylığı ile iş yükünüzü hafifletir ve hızın keyfini sürersiniz.
Veri Analitiği ve Finans Uygulamaları
En değerli güç bilmektir. Veri analizlerimiz ile bildiğinizi bilmediklerinizi keşfedebilir, geleceğe dair aldığınız risklerin daha farkında olabilirsiniz. Finans uygulamalarımız ile veri işleme teknolojilerimizi ilgilendiğiniz piyasaları incelemek için kullanabilirsiniz.
img
img
Veri Tabanı Uygulamaları
Organizasyonunuzda bilgi akışını hem güvenli hale getirip hem de hızlandırmak için sunduğumuz SQLite yapısını satın alıp özelleştirebilirsiniz. Daha spesifik ve karmaşık ihtiyaçlarınız içinse size özel hazırlanan veri tabanı uygulamasıyla eşsiz bir deneyimle verilerinize erişebilirsiniz.
IOT ve Blockchain teknolojileri
Çağımızın altın yumurtası IoT teknolojilerini geç kalmadan şirketinize entegre edebilir ya da bu konuda danışmanlık alabilirsiniz. Güven ve gizliliğine öncelik tanımak isteyen organizasyonların tercihi blockchain ile benzersiz bir hızda operasyonlarınızı sürdürebilir ve kendinizi siber suçlulara karşı koruma altına alabilirsiniz.
img
IFT Yazılım Logo
IFT’de olup bitenden haberdar olmak ve Türkiye’nin en marjinal yazılım şirketini daha yakından tanımak için bizi sosyal medya hesaplarımızda takip etmeyi unutmayın.
İletişim
+902129820305
ift@iftyazilim.com
Kuştepe Mah, Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Trump Tower Kat:4 Ofis No:405 Şişli/İstanbul